Drukāt

Uzreiz pēc zādzības aiztur garnadžus Carnikavā un Garciemā

.

Pasvaldibas policija 800Carnikavā 20. septembrī pie savām mājām aizturēts velosipēda zaglis, bet naktī uz 22. septembri Garciemā, pateicoties iedzīvotāju vērībai un rīcībai, aizturētas divas personas, kas uzlauzušas un apzagušas piecas vasarnīcas.
 
20. septembrī Carnikavas novada pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz velosipēda zādzības vietu Carnikavā pie veikala "Mego". Ierodoties notikuma vietā, kopā ar veikala apsargu tika izskatīts veikala videonovērošanas kameras ieraksts, kurā pašvaldības policijas darbinieki atpazina personu, kas piesavinājusies velosipēdu. Vīrietis, kurš iepriekš jau vairākkārt bija nonācis policijas redzeslokā, tika sagaidīts pie dzīvesvietas, kur viņš ieradās ar nesen nozagto velosipēdu. Aizturētais nodots Valsts policijas darbiniekiem.
 
Savukārt Garciemā naktī uz 22. septembri bijušajā kooperatīva "Garciems-2" teritorijā, pateicoties iedzīvotāju vērībai un drosmīgai rīcībai, tika aizturētas divas vairākkārt sodītas personas, kas bija apzagušas piecas vasarnīcas, pārgriežot žogu un iekļūstot īpašumos. Arī šie garnadži nodoti Valsts policijas darbiniekiem, bet trešajam līdzdalībniekam izdevies aizbēgt.
 
Septembrī pēc vasaras sezonas daudzās vasarnīcās un dārza mājās vēl atrodas instrumenti, tehnika un citas garnadžus interesējošas lietas. Tāpēc aicinām visus parūpēties par savu īpašumu drošību un nepalikt vienaldzīgiem, ja kaut kas aizdomīgs manāms kaimiņu īpašumos.
 
Carnikavas novada pašvaldības policija pateicas iedzīvotājiem par gatavību līdzdarboties sabiedriskās kārtības un drošības uzturēšanā! Ceram, ka arī turpmāk iedzīvotāji iesaistīsies un par sabiedriskās kārtības traucējumiem informēs Carnikavas novada pašvaldības policiju pa diennakts mobilo tālruni 22006686.
 
Ja kādā novada īpašumā ir konstatēta zādzība, nekavējoties jāvēršas Valsts policijas Saulkrastu iecirknī ar rakstisku ziņojumu.
 
Carnikavas novada pašvaldības policija
Share on Facebook Tweet