Drukāt

Ar Zivju fonda atbalstu pašvaldības policija tiek pie jaunas laivas zivju resursu sargāšanai

.

Laiva3Carnikavas novada pašvaldības policija jūlija sākumā saņēma īpaši aprīkoti laivu, kas paredzēta novada zivju resursu aizsardzībai. Lielākā daļu līdzekļu laivas iegādei iegūta, pašvaldībai šogad piedaloties Valsts Zivju fonda (VZF) izsludinātajā projektu iesniegumu konkursā.
 
Projekta „Carnikavas novada Pašvaldības policijas kapacitātes stiprināšana zivju resursu aizsardzības pasākumu izpildes nodrošināšanai" ietvaros Zivju fonda padome šī gada 22. aprīlī pieņēma lēmumu piešķirt 12 280 eiro. Kopējās laivas un papildaprīkojum iegādes izmaksas ir 16 593,94 eiro.
 
No stikla šķiedras un kompozītmateriāla izgatavotā laiva aprīkota ar eholoti (elektronavigācijas ierīci attāluma mērīšanai ūdensbaseina dzīlēs, izmantojot atstaroto skaņu vilni) un piekaramo laivas dzinēju, iegādāta arī piekabe laivas transportēšanai no vienas ūdenstilpnes uz citu.
 
Ar īpaši aprīkoto laivu Carnikavas novada pašvaldības policija varēs sekmīgāk aizsargāt zivju resursus Carnikavas novada ūdenstilpnēs, kā arī efektīvāk atrast nelikumīgi izvietotos zvejas rīkus un uzraudzīt ūdens satiksmes un drošības noteikumu ievērošanu.
 
V. Zinkevičs
 
Zivju Fonds
 
Laiva9
Share on Facebook Tweet